Se flere produkter som er godt for:

    Hairgain

    Innhold: 60 tabletter
    Varekode: 31983
    320,-
    Velg å bestille på nett eller hente i butikk:
    På lager i nettbutikken
    320,-
    På lager i nettbutikken
    SKU
    31983
    På lager i nettbutikken
    SKU
    31983
    • Vi spanderer frakt over 199,-
    • Klikk & Hent i 100 butikker
    • Frakt: 2-4 virkedager
    • Alltid gode tilbud
    Innhold: 60 tabletter
    Varekode: 31983

    Når du ønsker et sunnere hår

    Hairgain er et kosttilskudd med kollagen, antioksidanter, vitaminer, mineraler og proteiner for deg som ønsker å begrense håravfall og stimulere hårveksten.

    For å begrense håravfall og stimulere til vekst
    For et sunnere og mer glansfullt hår
    Også for sterkere negler og sunn hud

    Product description:

    Det kan være mange grunner til at vi mister hår. Det er ikke uvanlig at håret faller av fordi hvilefasen i hårets vekst forkortes eller fordi hårrøttene er skadet. Kvinner som får barn opplever ofte at håravfallet øker, noen får diffus uttynning av håret i 40-årene, og det forsterkes ofte i overgangsalderen. Stress, farging av hår, hodebunnsforandringer, medikamenter og mangel på vitaminer og mineraler kan også gi hårtap over tid. Hairgain Woman inneholder en rekke næringsstoffer som bidrar til å begrense håravfallet og til å stimulere veksten. Biotin og mineralene sink og selen er nødvendige for en normal hårvekst og kobber bidrar til å opprettholde en normal pigmentering. Angrep fra frie radikaler kan forkorte hårets levetid. Det er derfor viktig at kroppen har tilstrekkelig mengder antioksidanter som nøytraliserer disse stoffene. Vitamin B2, C og E samt mineralene kobber, selen og sink bidrar til å beskytte cellene fra oksidativt stress. Håret, huden og neglene har ganske mye til felles: De fornyer seg hele tiden. Derfor trenger de også helt spesielle næringsstoffer for å vokse. Blant annet bidrar mineralene sink og selen til å vedlikeholde normale, sterke negler. Kollagen utgjør hele 75% av hudens proteiner. Med alder avtar kroppens evne til å danne kollagen, og resultatet er dannelse av rynker og fine linjer. De marine polysakkaridene i Hairgain inneholder store mengder kollagen og flere næringsstoffer. Produktet kan derfor også tas for å støtte opp om huden.

    Vis mer informasjon Vis mindre informasjon
    Produktegenskaper og innhold
    • Tips : Tas sammen med mat.

    • Innhold per anbefalt døgndose :

      1 tabletter% av RI*2 tabletter% av RI*
      Vitamin E (mg)1512530250
      Vitamin C (mg)7593150187
      Tiamin (mg)1.21092.4218
      Riboflavin (mg)1.41002.8200
      Niacin (mg)1610032200
      Folsyre (µg)10050200100
      Vitamin B6 (mg)21424285
      Pantotensyre (mg)7.512515250
      Vitamin B12 (µg)4.51809360
      Biotin (µg)110220220440
      Sink (mg)1212024240
      Marint proteinkompleks (mg)350700
      L-cystein (mg)100200
      L-metionin (mg)50100
      Druekjerneekstrakt (mg)3060

      *RI = Referanseinntak

    • Merk : Anbefalt døgndose bør ikke overskrides. Kosttilskudd skal ikke erstatte en variert kost og en sunn livsstil. Oppbevares utilgjengelig for barn. Informer legen din om bruk av produktet hvis du er under medisinsk behandling.

    • Oppbevaring : Oppbevares tørt, i romtemperatur og utilgjengelig for barn.

    • Ingredienser : Marint protein-kompleks, L-cystein hydroklorid monohydrat, askorbinsyre, sinkglukonat, fortykningsmiddel (E460, E341ii), L-metionin, flytforbedrer (E551, E470b), bindemiddel (E464), oppløsningsmiddel (E468), druekjerneekstrakt, dl-alfatokoferolacetat 50%, nikotinamid, D-kalsiumpantotenat, pyridoksin-hydroklorid, tiaminmononitrat, riboflavin, D-biotin, folinsyre cyan-okobalamin fargestoff (E171, E172).

    Anmeldelser

    Fikk du svar på det du lurte på?

    Merk at du ikke får svar på denne henvendelsen. Har du spørsmål om dette produktet må du kontakte vår kundeservice.