Se flere produkter som er godt for:

Longo Vital

Innhold: 220 tabletter
399,-
På lager i nettbutikken
SKU
20001
399,-
  • Gratis frakt over 199,-
  • Frakt: 1-3 virkedager
  • Lik pris i butikk
  • Ingen tollavgift
Innhold: 220 tabletter

For immunforsvaret og mot tretthet

Longo Vital kan brukes som et daglig kosttilskudd. Inneholder vitamin A, B6, C og D. Tilskuddet skal bidra til immunsystemets normale funksjon.
Vitaminer som er viktige for et normalt immunforsvar
Skal motvirke tretthet og utmattelse
Med vitamin A, B6, C og D

Product description:

Urtekosttilskudd med en unik kombinasjon av nøye utvalgte urter og vitaminer. Tablettene inneholder vitamin A, B6, C og D som alle bidrar til immunsystemets normale funksjon. I tillegg inneholder Longo Vital riboflavin (vitamin B2), niacin (vitamin B 3) og pantotensyre (vitamin B 5). Sammen med vitamin B6 bidrar disse B-vitaminene til å redusere tretthet og utmattelse. Brukes ved behov for ekstra vitaminer.
Vis mer informasjon Vis mindre informasjon
Produktegenskaper og innhold
  • Innhold per anbefalt døgndose :

    Innhold per anbefalt døgndose:

    1 tabletter% av RI*3 tabletter% av RI*
    Vitamin A (µg)26733800100
    Vitamin D (µg)1,7345100
    Vitamin E (mg)43312100
    Vitamin C (mg)273480100
    Tiamin (mg)0,37341,1100
    Riboflavin (mg)0,47341,4100
    Niacin (mg)5,33316100
    Vitamin B6 (mg)0,47341,4100
    Paprikapulver120 360 
    Gresskarkjerner2 6 
    Rosmarin (Rosmarinus officinalis)16 48 
    Peppermynte (Mentha piperita)8 24 
    Ryllik (Achillea millefolium)6 18 

    *RI = Referanseinntak

  • Merk : Anbefalt døgndose bør ikke overskrides. Kosttilskudd skal ikke erstatte en variert kost og en sunn livsstil. Oppbevares utilgjengelig for barn. Informer legen din om bruk av produktet hvis du er under medisinsk behandling.; Gravide, ammende og barn under 4 år bør kun anvende produktet etter avtale med legen.

  • Oppbevaring : Oppbevares beskyttet for lukt, varme og direkte sollys.

  • Ingredienser : Stabilisator (mikrokrystallinsk cellulose), kalsiumglukonat, polyvinylpyrrolidone, talkum, silisiumdioksid) , paprika-pulver (Capsicum annuum L.), vitaminer (L-askorbinsyre, DL-alfa-tokoferylacetat, nikotinamid, kalsium D-pantotenat, riboflavin, pyridoksinhydroklorid, tiaminmononitrat, retinylacetat, kolekalsiferol), overflatebehandlingsmidler (skjellakk, magnesiumsalter av fettsyrer), rosmarinbladpulver (Rosmarinus officinalis L.), peppermyntebladpulver (Mentha x piperita L.), ryllikblomstpulver (Achillea millefolium L.), gresskarkjerne-pulver (Cucurbita pepo L.), vegetabilsk olje. (kokos og palmeolje).

  • SKU : 20001

Brukeranmeldelser

Fikk du svar på det du lurte på?